آغاز کلاسهای کاردرمانی، گفتاردرمانی و رفتار درمانی رایگان جهت کودکان اوتیسم

آغاز کلاسهای کاردرمانی، گفتاردرمانی و رفتار درمانی رایگان جهت کودکان اوتیسم
Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

یکی از مهمترین دغدغه های خانواده هایی که دارای کودک اوتیسم می باشند هزینه های کلاس های کاردرمانی ، رفتاردرمانی و گفتاردرمانی فرزندشان می باشد که غالباً با هزینه های ۴ الی ۶ میلیونی همراه می باشد. اکثر خانواده ها توان پرداخت این هزینه را ندارند و دوران طلایی درمان کودک که تا سنین قبل از ۶ سال می باشد از دست می رود چرا که مغز کودک در این سنین انعطاف پذیری بیشتری دارد و راحت تر با مربی خود ارتباط می گیرد و آمادگی پذیرش آموزش ها را دارد. تشخیص اوتیسم در نوزادان و شروع آموزش در سنین کم و ، کودک را به سمتی سوق می دهد که وارد مدارس عادی شود، چرا که نقش کاردرمانی در بهبود اوتیسم بسیار ارزنده می باشد. در حالی که متاسفانه اگر کودک با طیف ضعیف، زمان آموزش پذیری را از دست بدهند به طیف متوسط و شدید تقلیل می یابد .
از ابتدای تاسیس موسسه خیریه ارمغان حیات شکوفه ها دغدغه مدیران برگزاری کلاس های رایگان جهت آموزش کودکان مبتلا به اختلال اوتیسم بوده طوری که همه بتوانند بدون مشغله مالی از کلاسها استفاده نمایند .
با یاری خداوند متعال و زیر سایه توجهات حضرت ولی عصر(عج) و همت خیرین برای اولین بار از اردیبهشت ماه سال ۹۸ کلاس های کاردرمانی ، گفتاردرمانی و رفتاردرمانی رایگان  این موسسه در عین حفظ کیفیت آموزش ها، بصورت کاملا رایگان برگزار می گردد. استقبال پرشور خانواده های اوتیسم از کلاس ها حاکی از نیاز و همچنین مثمر ثمر بودن این حرکت برای فرزندانشان است .
ان شاالله با کمک و همدلی مضاعف خیرین گرامی بتوانیم کلینیک تخصصی درمان کودکان اوتیسم که هدف نهایی این موسسه است را نیز ایجاد کنیم و فرشتگان اوتیسم در فضایی مختص به خود بتوانند از خدمات درمانی رایگان بهره مند گردند.

پاسخی بگذارید